رویدادها

آیین افتتاحیه کارخانه سامین

21 اسفند ماه 1399

مراسم افتتاحیه کارخانه سامین با محوریت محرومیت زدایی، ایجاد اشتغال و تولید پایدار با حضور مدیران شهری شهرستان تربت جام، امامان جمعه اهل تسنن و تشیعه، نماینده مجلس شهرستان آقای دکتر رحیمی و جمعی از مدیران هلدینگ اقتصادی کوثر صبا در محل کارخانه برگزار شد.

افتتاحیه خط فول اتومات کنسرو و کمپوت

17 شهریور ماه 1400

این خط تولید با استفاده از سیستم اتوماسیون صنعتی طراحی شده است که می توان بخش عمده‌ای از عملکرد دستگاه‌ها و ماشین آلات را بدون نیاز به اپراتور مدیریت نمود. شن گیر ویبره ای، مخازن خیساندن بدون نیاز به اپراتور، شن گیری کانتی نیوس با سیرکولاسیون آب مصرفی، بلانچر پخت و آنزیم بری اتومات، پرکردن و دربندی اتومات، اتوکلاوهای تمام اتومات با سنسورها و لاگرهای بدون سیم بخشی از ماشین آلات این خط تولید می‌باشد.

 

بازدید کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور دادستان، فرماندار و مدیران شهرستان تربت جام

23 شهریور ماه 1400

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور دادستان، فرماندار، معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی، جمعی از مدیران کل، اعضای شورای تامین، مدیران دستگاه های اجرایی و قضایی از واحد تولیدی‌ سامین در تربت جام بازدید کردند. 

بازدید مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر از محل کارخانه

23 مهر ماه 1400

بازدید آقای دکتر ناصر فخاری مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر از محل کارخانه با حضور مدیر عامل اسبق کارخانه، آقای دکتر جهانی مقدم جهت مشاهده زیرساخت ها، خطوط تولیدی و بررسی فرصت ها و چالش های پیش رو کارخانه سامین.

نمایشگاه اگروفود تهران

31 شهریور الی 3 مهر 1400

«بیست و هشتمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته – ايران آگروفود 2021» با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران برگزار شد. مدیر عامل اسبق کارخانه آقای دکتر جهانی مقدم، مدیر کارخانه و مدیر فروش جهت ارائه برند و محصولات شرکت و عقد قراردادهای خرید و فروش به محل این نمایشگاه اعزام شده اند.

نمایشگاه غذا و نوشیدنی گلفود2022 دبی

24 الی 26 بهمن 1400

نمایشگاه گلفود دبی، یک نمایشگاه معتبر جهانی در زمینه محصولات غذایی و انواع آشامیدنی ها می باشد که هر ساله در شهر دبی و در مرکز تجارت جهانی برگزار می شود. مدیر عامل محترم، مدیر کارخانه و مدیر بازرگانی شرکت جهت بررسی رقبای بین المللی به عنوان بازدید کننده در این نمایشگاه حضور یافته اند.