شرکت کـوثـر بـه چـیـن سـامـیـن

اصالت محلی . اعتبار جهانی

داستان سامین

صنایع غذایی کوثر به چین سامین با نام تجاری مانیلو, تابع هلدینگ توسعه سرمایه گذاری کوثر صبا می باشد که در سال 1399 تاسیسی گردید و فعالیت خود را در زمینه تولید, صادرات, پخش و واردات مواد غذایی شروع نموده و در حال حاضر در زمینه تولید رب گوجه فرنگی (به صورت اسپتیک، فله و کنسرو)، انواع کنسرو و کمپوت، خیارشور، ترشیجات و انواع مربا فعالیت دارد.
سیاستِ قیمت‌گذاریِ مناسب و بهبود کیفیت محصولات، سببِ به‌دست‌آوردنِ سهم عمدۀ بازار این محصول در ایران شد.

0 نفر
اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم
0 عدد
تنوع محصولات

محصولات شرکت سامین با برند مانیلو شامل:
رب گوجه فرنگی اسپتیک (صادراتی)، پوره سیب اسپتیک (صادراتی)، رب گوجه فرنگی فله (بالک)، کنسرو رب گوجه فرنگی، کنسرو لوبیا با قارچ، کنسرو لوبیا با سس گوجه فرنگی، کنسرو نخود سبز، کنسرو ذرت شیرین، کنسرو عدسی، کنسرو نخود آبگوشتی، کنسرو خاویار بادمجان، مربا هویج، کمپوت گیلاس، کمپوت هلو، کمپوت گلابی، کمپوت سیب، مربا آلبالو، مربا بالنگ، مربا انجیر، خیارشور و سالاد شور هست.

 

این مجموعه با بهره گیری از کادر مجرب و متخصصین ایرانی و خط تولید مکانیزه افتخار دارد محصولاتی بسیار با کیفیت تولید و عرضه نماید و کشور عزیزمان را از کالای مشابه خارجی بی نیاز نماید. این شرکت با بهره گیری از آزمایشگاه کنترل کیفی همواره محصولات با کیفیت به بازار عرضه میکند. مدیران و مسئولین این شرکت با تلاش بی وقفه علاوه بر دستیابی به تولید بیشتر و پوشش بازار داخلی، در حال گسترش بازارهای صادراتی برای محصولات تولیدی هستند. شرکت دارای گواهی های کنترل کیفی ISO9001, ISO22000, HACCP, GMP, HALAL می باشد.